این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد گلوب لنگ - ترجمه مقاله | ترجمه تخصصی | سایت ترجمه | سفارش ترجمه آنلاین کاملا محفوظ می باشد

چرا ارسال گواهی تضمین کیفیت مقاله از نگاه  الزویر اهمیت زیادی دارد؟

چرا ارسال گواهی تضمین کیفیت مقاله از نگاه  الزویر اهمیت زیادی دارد؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/12/02 0 نظر

داشتن دانش زبانی در نگارش مقاله علمی اهمیت بسیاری دارد. به طوری که مرحله آخر و در عین حال مهم نگارش ، ویرایش دستوری و ساختاری مقاله است. همانطور که می دانید نگارش مقاله علمی استانداردهایی دارد که باید رعایت شود؛ در غیر اینصورت توسط داور رد می شود. کلیه اجزای مقاله از عنوان گرفته تا متن اصلی و جداول و تصاویر باید با استاندارد تعریف شده مجله مورد نظر نگارش شود. 
 

توصیه ما این است که قبل از ارسال مقاله به یک مجله علمی معتبر، باید از درست بودن پیش نویس مقاله خود مطمئن شوید . ببینید آیا مطابق با استانداردهای نگارش مقاله علمی نوشته اید یا خیر؟ سپس مقاله تان را برای بررسی بیشتر به اساتید متخصص آمار و یا اپیدمیولوژیست بسپارید و با اعمال نظرات آنها مقاله تان را بازنویسی کنید. در نظر داشته باشید ویرایش علمی از ویرایش ساختاری و دستوری متفاوت است. برای ویرایش ساختاری، مقاله تان را به متخصصان ویرایش مقاله بدهید و سپس ارسال کنید.


پس از اینکه تا درصد زیادی مطمئن شدید مقاله تان از نظر علمی و ساختاری مورد تایید داوران خارجی و مجلات معتبر قرار می گیرد، مجله مورد نظر خود را انتخاب کرده و مقاله تان را سابمیت کنید
و اما...
در صورتی که ناشر الزویر (Elsevier) را انتخاب می کنید، باید حساس تر باشید. زیرا این غول نشریه با کسی شوخی ندارد. مقاله تان باید بسیار دقیق و بدون نقص نوشته شود و برای صحت نگارش خود باید گواهی تضمین کیفیت مقاله علمی همراه با مقاله تان ارسال شود. حتی اگر از نظر نگارش ساختاری انگلیسی مورد تایید الزویر قرار گرفتید باز هم باید این گواهی را ارسال کنید در غیر این صورت مورد پذیرش واقع نمی شوید.


تیم ما  به دو صورت رایگان و یا پولی گواهی صادر می کند. بدین ترتیب، برای مقالات تایید شده ، گواهی ای با کمترین هزینه صادر می شود زیرا نیازی به ویرایش و پرداخت هزینه ویرایش نیست. فقط برای اطمینان بیشتر، ارسال پاسخ داوران الزویر مبنی بر تایید نگارش انگلیسی باید حتما ارسال شود. ولی اگر مقاله ایراد گرامری و ساختاری داشته باشد، هزینه ویرایش دریافت شده و  گواهی رایگان صادر می گردد.

 گواهی تضمین کیفیت شامل اطلاعات مقاله از جمله عنوان اصلی و اسامی نویسندگان به همراه مهر موسسه است.

درمقالات بعدی با نحوه نگارش مقاله علمی استاندارد و مراحل سابمیت در مجلات معتبر آشنا می شوید

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0