این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ترجمه تخصصی گلوب لنگ کاملا محفوظ می باشد

ترجمه متون تخصصی

 

 

 

امروزه به دلیل افزایش چشمگیر تعداد مراکز علمی-تحقیقاتی در تمامی رشته ها، شرکت های تجاری بین المللی، آژانس های توریستی و هتل ها، مراکز درمانی بین المللی (گردشگری سلامت) و شرکت های انتشاراتی و... نیاز به ترجمه تخصصی به دست مترجمان زبده به شدت احساس می شود.

اساتید، متخصصان و دانشجویان، در صدد هستند پیشرفت های علمی خود را در دنیای علم به اشتراک بگذارند. و این فقط با زبان واحد امکان پذیر است آنهم زبان ترجمه. در حقیقت این عزیزان در تلاش هستند که با زبان مادری خود جهانی شوند. به بیانی دیگر، هر آنچه که در افکارشان است و در زبان خود جاری می کنند و یا به رشته تحریر در میاورند، می خواهند به زبان دیگری و در دنیای دیگری بیان شوند.

angelدر اینجاست که مترجمان حرفه ای و زبده به کمک شان می آیند و خود را در تبادل علم با آنها شریک می کنند. سپردن کار به دست مترجمان حرفه ای دغدغه اصلی کسانی است که به خدمات ترجمه متون تخصصی نیاز دارند. ولی با مترجمان حرفه ای گلوب لنگ این  نگرانی رفع می شود. مترجمان ما را فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مطالعات ترجمه و با سابقه و یا فارغ التحصیل رشته های تخصصی مسلط به ترجمه تشکیل می دهند. به بیانی دیگر، ما از مترجمان متخصص یا متخصصان مترجم،  بهره گرفته ایم. 

smileyترجمه متون تخصصی در تمامی رشته های مهندسی، پزشکی، انسانی، ترجمه تخصصی فایل های صوتی و تصویری، مقالات علمی( که غالبا از فارسی به انگلیسی ترجمه و ویرایش می شوند)، ترجمه متون حقوقی و اسناد تجاری و تولید محتوای تخصصی برای وبسایت ها، ارائه می شود.

ترجمه بازرگانی و اداری یکی از مهم ترین ژانرهای ترجمه است که بسیار مورد توجه و مورد نیاز شرکت ها و سازمان های داخلی و خارجی قرار گرفته است. موارد ذیل جزو موارد ترجمه بازرگانی و اداری است:

  • ترجمه نامه های اداری-تجاری
  • ترجمه پروفورما
  • ترجمه دستورالعمل ها ، استانداردها ، گزارش ها ، رویه ها
  • ترجمه برشور و کاتالوگ
  • ترجمه انواع فایل های صوتی و تصویری

 

قیمت خدمات ترجمه متون  تخصصی هم به صورت پکیج و هم به صورت فرمول در منوی قیمت ها آورده شده است.

 

***دقیق، سریع و مقرون به صرفه شعار ماست***

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1