این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ترجمه تخصصی گلوب لنگ کاملا محفوظ می باشد

کسب در آمد از طریق بازاریابی خدمات ترجمه

کسب در آمد از طریق بازاریابی خدمات ترجمه

 

با معرفی خدمات ترجمه متون تخصصی و خدمات ویرایش مقالات علمی  گروه ترجمه تخصصی گلوب لنگ،  به در آمد قابل توجهی برسید. در این روش هر کاربری که با معرفی شما ثبت نام کند به عنوان زیر مجموعه شما محسوب می شود. در این صورت به ازای هر سفارش 10 الی 40 درصد هزینه سفارش به عنوان پورسانت بازاریابی به شما تعلق می گیرد. این روش بازاریابی برای صاحبان کسب و کار فرهنگی، .وبسایت ها، وبلاگ ها،  مترجمان، دانشجویان، اساتید، و مشتریانی که ما را به مشتریان دیگر معرفی کنند، مناسب می باشد.  

در نظر داشته باشید هر چه مشتریان بیشتری با حجم کاری بالا معرفی کنید، پورسانت بازاریابی تان افزایش می یابد. و خودتان نیز در استفاده از خدمات ترجمه، تخفیف ویژه ای خواهید گرفت.

روش کار

روش کار بدین صورت است که  شما ابتدا در سایت عضو شده و صاحب پروفایل کاربری می شوید. سپس از منوی تیکت های پشتیابی تیکتی با موضوع "معرفی مشتری"،  به دپارتمان مدیریت ارسال می کنید و در قسمت درخواست، خود و مشتری مورد نظرتان را معرفی می کنید. در عرض 2 ساعت کدی به ایمیل شما ارسال خواهد شد این کد در حقیقت معرف شماست. کد را به مشتری مورد نظر داده و ایشان در هنگام ارسال سفارش ( در منوی سفارش)، کد را در فیلد " کد مشتری" وارد میکند و این نشان می دهد که از مشتری مزبور از طرف شما بوده است و در سیستم ثبت می شود.

نحوه تسویه حساب

به محض ارسال تیکت به مدیریت مبنی بر درخواست بازاریابی، پروفایلی با نام و اطلاعات کاربری تان در سیستم مدیریت ساخته می شود. هر مشتری که از جانب شما معرفی شود، در سیستم ثبت می شود و با توجه به حجم کار مشتری، پورسانت تان محاسبه و به صورت نقدی به حسابتان واریز می شود. 

تسویه حساب حد اکثر 24 ساعت بعد از دریافت کامل وجه نقد از مشتری صورت می گیرد.

هر چه بیشتر مشتری معرفی کنید، پورسانت بیشتری به شما تعلق می گیرد و در آینده می توانید به عنوان بازاریاب با مجموعه ما همکاری داشته باشید.

موفق باشید

 

 

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0